Creativa
Najave 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
Najave 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Creativa

Kreativni forum, neka vas talenat dodje do izrazaja
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Najave

Go down 
AuthorMessage
-AxE-
Administrator
Administrator
-AxE-


Posts : 499
Join date : 2009-08-12
Age : 31
Location : BG

Najave Empty
PostSubject: Najave   Najave EmptyTue Aug 25, 2009 7:54 am

Najave Ja-imam

Spektakularni TV šou "Ja imam talenat!" se radi po formatu "Got Talent" i pod licencom FremantleMedia iz Londona. Format "Got Talent" je najveći talent show na planeti. Pobedniku se menja život velikom novčanom i robnim nagradama, a sasvim je posebna mogućnost da pobednik dobije međunarodni profesionalni ugovor za svoj amaterski talenat, ili veštinu. TV gledaoci će uživati u atraktivnom i uzbudljivom program i moći će da utiču na sudbinu talentovanih ljudi kod nas. Ne postoji ograničenje po godinama takmičara, niti po tipu nastupa koji izvode. Među takmičarima je najviše pevača i igrača, ali pored njih, nastupaju i akrobate, glumci, mađioničari, iluzionisti, pronalazači, majstori borilačkih veština, ali i još mnogo neobičnih i nesvakidašnjih veština. Konkurencija je neobično žestoka u svim oblastima i to obećava neizvesne rezultate i uzbudljiv TV program. Ta raznolikost je i tajna ogromnog globalnog uspeha formata "Got Talent", u više od 40 zemalja sveta.
Želja jednog takmičara, da postigne uspeh i slavu, kroz šou "Ja imam talenat!" postaje bajka, u čijem nastajanju učestvuju svi gledaoci.
Beogradske produkcijske kuće REQUEST Production i Adrenalin, su u ovaj projekat krenule sa mnogo entuzijazma i pažnje. Prijavljivanje za takmičenje i potraga za talentima su trajali nekoliko meseci. Prijavilo se blizu 2500 takmičara, koji su pripremili više od 1000 različitih, pojedinačnih, ili grupnih nastupa. Veliki Produkcijski Tim, sastavljen od renomiranih televizijskih stvaraoca je odabrao blizu 450 nastupa, koji predstavljaju najbolje što region Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Makedonije ima da pokaže. Ove nastupe će gledaoci televizije Pink gledati od kraja septembra 2009. godine, pa sve do kraja decembra, kada će biti veliko finale takmičenja "Ja imam talenat!".
Prvih 8 epizoda serijala su snimane po pozorištima u Beogradu, Nišu i Novom Sadu i to su dinamične epizode sa audicija, u kojima takmičari dolaze sa svojim originalnim talentom, pripremljeni kako su sami umeli. Najbolji od njih se plasiraju u 5 polufinalnih emisija. Polufinalne epizode se emituju uživo i one su revijalne, sa nastupima najboljih 40 takmičara, pripremljenih uz pomoć profesionalaca. Nastupi u polufinalnim emisijama pokazuju da li naši talenti imaju kvaliteta i mogućnosti za napredovanje i usavršavanje. U polufinalnim epizodama TV gledaoci direktno glasaju za takmičare i oni odlučuju ko ulazi u finale. Iz svake epizode se u finale plasiraju po dva nastupa. Gledaoci, od 10 finalista, biraju pobednika, koji sa pravom na kraju može da kaže: Ja imam talenat!.
Svi takmičari nastupaju pred troje strogih sudije, koji čine žiri takmičenja "Ja imam talenat!". Prvi sudija je Ivan Tasovac, direktor Beogradske Filharmonije, drugi član žirija je Aleksandar Milić Mili, jedan od najistaknutijih kompozitora i producenata naše estradne scene, a treći član žirija naša poznata pozorišna, filmska i televizijska diva, Danica Maksimović. Voditelji su Ivana Bajić i Vlada Aleksić.
Back to top Go down
https://creativa.darkbb.com
 
Najave
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Najave
» Najave
» Najave

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Creativa :: TV diskusije :: Pink-
Jump to: