Creativa
Robin Vilijams kao Suzan Bojl? 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
Robin Vilijams kao Suzan Bojl? 2im516c

Dobrodosli na Creativa forum,Prijatan boravak vam zeli Creativa forum tim.
Na nasem forumu mozete kaciti svoje radove iz CSa i ostalih programa za ilustraciju,diskutovati sa ostalim clanovima o razlicitim temama,uzivati u zabavnom delu foruma,postati o filmovima,serijama,knjigama,muzici,anime crtacima...

Naravno,prvo se morate registrovati :)
Creativa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Creativa

Kreativni forum, neka vas talenat dodje do izrazaja
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Robin Vilijams kao Suzan Bojl?

Go down 
AuthorMessage
-AxE-
Administrator
Administrator
-AxE-


Posts : 499
Join date : 2009-08-12
Age : 31
Location : BG

Robin Vilijams kao Suzan Bojl? Empty
PostSubject: Robin Vilijams kao Suzan Bojl?   Robin Vilijams kao Suzan Bojl? EmptyTue Aug 25, 2009 2:33 pm

Robin Vilijams, poznati američki glumac, potvrdio je da je dobio ponudu za ulogu Suzan Bojl, Škotlanđanke koja je svetsku slavu stekla u emisiji „Britanija ima talenat". Niko ne sumnja da bi ponovo bio odličan u ulozi žene.

Robin Vilijams kao Suzan Bojl? Gospodja-Dautfajer

Američki glumac Robin Vilijams, koji se pre petnaest godina već oprobao u ženskoj ulozi u filmu „Gospođa Dautfajer", mogao bi po drugi put u svojoj karijeri da tumači lik žene.

Kako piše britanski dnevnik „Dejli star", Vilijams je dobio ponudu da glumi škotsku pevačicu Suzan Bojl koja je učešćem u televizijskoj emisiji „Britanija ima talenat" izazvala oduševljenje, ne samo u svojoj zemlji, već i širom sveta.

Popularni glumac potvrdio je da je kontaktiran u vezi uloge u filmu o životu te žene neverovatnog glasa, ali „ne baš lepe spoljašnjosti".

„Pitali su me da li bih prihvatio ulogu Suzan Bojl u jednom filmu. Ona je za mene neverovatna. Njen nastup u emisiji 'Britanija ima talenat' bio je izvanrendan", prokomentarisao je Vilijams.

Još uvek se ne zna da li će Robin Vilijams prihvatiti ponuđenu rolu, ali kako navodi „Dejli star", niko ne sumnja da bi i u koži Bojlove bio veoma uspešan.

Pored rada na televiziji i u pozorištu, Vilijams je snimio veliki broj filmova, među kojima su najpoznatiji „Društvo mrtvih pesnika", „Prodavac automobila", „Dobro jutro, Vijetname", „Džumandži", „Dobri Vil Hanting" i drugi.

Robin Vilijams kao Suzan Bojl? Suzan-Bojl
Back to top Go down
https://creativa.darkbb.com
 
Robin Vilijams kao Suzan Bojl?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sandra iz Jagodine poput Suzan Bojl u „Ja imam talenat“

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Creativa :: Made by Creativa :: Creativa novine-
Jump to: